Dieta 5:2

12 października 2012
1

Każdy z nas chce zrzucić co najmniej kilka kilogramów. Jednak nie jest to takie łatwe. Zdrowe chudnięcie wymaga czasu i wysiłku. Jednak nie wszyscy chcą czekać tygodniami na efekty. Społeczeństwo nastawione jest na ”już” i ”teraz”. Z tego też powodu coraz częściej decydujemy się na modne i szybkie ”diety cud”, które nie ma co się oszukiwać odbijają się trwale na naszym zdrowiu. Najpopularniejszą w ostatnich czasach jest dieta 5:2, którą kolokwialnie nazywa się przerywaną głodówką. O diecie tej piszą książki i często mówi się o niej w telewizji. Jednak czy promowanie głodówki, w obojętnie jakiej formie jest mądre? Ludzie zafascynowani są szybkimi efektami stosowania tej diety. O jej efektach wypowiada się bardzo pozytywnie, można schudnąć nawet 6 kg miesięcznie, redukując przy tym tkankę tłuszczową. Ta modna teraz dieta pozwala na spożywane posiłków bez żadnych ograniczeń, przez pierwsze pięć dni tygodnia. Brzmi zachwycająca, ale… kolejne dwa dni czas na głodówkę. Jednak, te dwa dni, nie odstraszają, a wręcz przeciwnie. Każdy może jeść co mu się tylko podoba i to beż żadnych ograniczeń. Te pierwsze pięć dni potrafi w zupełności zrekompensować powstrzymywanie się od jedzenia. Jak widzimy przygotowanie też specjalnego menu, jest zbyteczne przez co mamy mnóstwo zaoszczędzonego czasu. A jak dieta ta odbija się na naszym organizmie? Rzecz jasna znacząco. Osoby badające skutki stosowania tej diety wykazują iż dwa dni głodówki, po pięciodniowej uczcie przyczyni się tylko do wydalenia wody z organizmu. Ponadto sama dieta, nie pomoże nam wrócić do pożądanej sylwetki. Strata kilogramów nie wpłynie w cudowny sposób na poprawę elastyczności naszej skóry. Niekorzystny wpływ tej diety odnotowuje się także na cukrzykach oraz osobach z zaburzeniami psychicznymi. Zanim zaczniemy stosować modną dietę, należy skonsultować się z lekarzem, gdyż nie wszystko jest takie, jak się jawi oczom.

About Author

(0) Komentarze czytelników

  1. Maja
    Reply →
    13 kwietnia 2013 at 12:26

    Autorze tego artykułu. Nie wmawiaj kobietom/dziewczynom, że to GŁODÓWKA, a głodówki są FEE!! TO NIE JEST GŁODÓWKA!! No ludzie, myślcie trochę!! Ograniczenie kalorii nie oznacza, że żołądek przywiera nam do kręgosłupa!! Sama wypróbowałam tę dietę i wiem, że można i fajnie się poczuć i i fajnie wyglądać! O!

Napisz komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


Ultra Slim wpływana przyspieszenie metabolizmu, naturalne spalanie nadmiaru tłuszczu, zwiększenie wydolności fizycznej, zmniejszenie apetytu, przygotowuje ciało do treningu i podnosi potencjał energetyczny oraz wzmacnia ogólną tężyznę fizyczną.

Dowiedz się więcej »

Portal nacellulit.net.pl

Najnowsze komentarze